gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

14.11. kadra Polek zagrac u nas z Wielką Brytanią/ 2019-11-05 07:41:38 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - 14 listopada (czwartek) o godz. 18:15 reprezentacja Polski koszykarek powalczy o punkty w eliminacjach do Eurobasketu 2021. W Aqua Zdroju zmierzy się z Wielką Brytanią.W grupie eliminacyjnej Polki nie będą faworytkami, bo zarówno Wielka Brytania (4. miejsce na ostatnim Eurobaskecie), jak i Białoruś (13. miejsce) są wyżej notowane. Polska po raz ostatni w gronie najlepszych drużyn Europy znalazła się trzy turnieje temu, zajmując w 2015 roku dopiero 18. miejsce. Ostatni niezły występ na Eurobaskecie biało-czerwone zanotowały czternaście lat temu, gdy w Turcji zajęły 7. miejsce.

W eliminacjach do Eurobaketu 2021, którego gospodarzami będą Hiszpania (mistrzynie Starego Kontynentu) oraz Francja (srebrne medalistki) wystąpią 22 drużyny, podzielone na sześć grup. Do turnieju finałowego awans uzyskają zwycięzcy grup oraz pięć najlepszych drużyn z drugich miejsc.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl