gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik - Krosno: Sobota (09.11.) godz. 17:00/ 2019-11-07 20:20:46 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - W sobotę, 9 listopada o godz. 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych podejmie w Aqua Zdroju Miasto Szkła Krosno. Czy biało-niebiescy ponownie dostarczą kibicom niezapomnianych wrażeń?Dla nowego trenera Miasta Szkła, Marcina Radomskiego będzie aż nadto sentymentalnie. W 2018 roku wprowadził przecież niespodziewanie Górnika do 1. ligi, a w kolejnym sezonie zaskakująco awansował z nim do play-off, urywając jeden mecz Śląskowi. Prowadzony przez niego Górnik imponował konsekwencją i był groźny dla każdego. W Aqua Zdroju Radomski może spodziewać się gorących uścisków oraz serdecznych usciśnięć dłoni ze strony wałbrzyskich kibiców.
 
Prawie dwuletnią przygodę w biało-niebieskim trykocie ma za sobą także Krzysztof Spała, pierwszy rozgrywający krośnieńskiego klubu. To właśnie w Wałbrzychu, jako żołnierz trenera Radomskiego, wypłynął na szersze wody. W przeszłości sam pomagał biało-niebieskim uciec spod ostrza. W ćwierćifnale gry o awans do 1. ligi Górnik miał u siebie problemy z Żubrami Białystok, ale jego celna „trójka’ z narożnika na 30 sekund przed końcem pozwoliła odjechać na 65:58 i przetrzeć szlak dla kolejnych wygranych. Pod Chełmcem popularny „Lonzo” nie słynął z osiągnięć strzeleckich, ale przydawał się, gdy zespół tego potrzebował. Jak na przykład w drugim meczu play-off ze Śląskiem, gdy zdobył 18 punktów (7/11 z gry). Choć wspominamy go z sentymentem, to w sobotę Spała będzie już po drugiej stronie gilotyny.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl