gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Kolejne wzmocnienie - Karol Kamiński w Górniku!/ 2020-01-10 13:21:05 / Marcin Durczak /

Do biało-niebieskich dołączył Karol Kamiński który sezon rozpoczął w ekstra-klasowym zespole Trefl Sopot, w poprzednim sezonie Karol reprezentował 1 ligowy MKS ZNICZ BASKET PRUSZKÓW gdzie odgrywał kluczową rolę zdobywając średnio na mecz 17 pkt. w tym z 39% skutecznością rzutów 3 pkt.

Karol Kamiński 195 cm rocznik 1997, pozycja rzucający/niski skrzydłowy, potrafi odnaleźć się również w grze pod koszem. Kontrakt będzie obowiązywał w tym oraz następnym sezonie!Przed sezonem nasz klub prowadził z tym zawodnikiem zaawansowane rozmowy, jednak ostateczna decyzja gracza padła aby spróbować swoich sił na parkietach ekstraklasy.

Trener Grudniewski : Karol swoja osobą dołoży energii po obu stronach parkietu, wzmocni grę 1 x 1, zbiórkę w ataku i więcej atletyzmu na pozycjach obwodowych, jestem bardzo zadowolony z pozyskania tego typu gracza.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl