Zagramy w Kołobrzegu/ 2020-02-06 08:25:48 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - Górnik Trans.eu Wałbrzych wybiera się nad Bałtyk, gdzie zmierzy się z Energą Kotwicą Kołobrzeg. Ten mecz już 8 lutego (sobota), o godz. 18:00. Transmisja na żywo w internecie na tvcom.pl.

Nasi przegrali cztery ostatnie mecze w Kołobrzegu. To ponura seria, którą należy w sobotę zakończyć – podobnie jak to miało miejsce w niedzielę, gdy zespól Łukasza Grudniewskiego wreszcie przełamał Księżaka Łowicz.

Ja
2020.02.08 19:58:03
IP: 5.172.233.210
Wstyd, blamaż i nie wiem co jeszcze z ostatnią drużyna w lidze żeby przegrać!!!szkoda słów z taką grą jak w pierwszej do trzeciej kwarty to ja nie widzę ich w pleyof, jedną kwartę tylko wygrać wstyd.Co Cechniak robi na obwodzie zamiast stać pod koszem,Jakobczyk boi się zucac za trzy co robił doskonale w Śląsku,zero obrony choć co nie którzy powiedzą że była chyba że w czwartej kwarcie niechce mi się pisać dalej bo jestem bardzo zawiedziony naszymi koszykarzami ale sercem jestem z nimi i chciałbym żeby za mojego życia jeszcze awansowali do extraklasy.Panowie glowa do góry i gramy dalej ale takich wpadek jak ta proszę więcej nie robić.W środę następny mecz może się przełamią powodzenia Tylko Górnik