gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

W sobotę zagramy w Łańcucie/ 2020-03-05 11:51:20 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - W sobotę, 7 marca o godzinie 17:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych zmierzy się na wyjeździe z Rawlplugiem Sokołem Łańcut.
Ze spotkania przewidziana jest transmisja na żywo na YouTube (kanał Sokół Łańcut TV).Do sobotniego meczu Górnik będzie przystępował jako wyraźny lider rozgrywek pod względem współczynnika zwycięstw, z bilansem 17 wygranych i 5 porażek (Czarni prowadzą w oficjalnej klasyfikacji tylko dzięki większej ilości rozgranych meczów. W koszykówce za rozegrane spotkanie przyznaje się jeden punkt, za wygraną - dwa, przyp. red.). Sokół nie jest jednak daleko, z bilansem 15-8 plasuje się na czwartym miejscu w stawce. W ostatnich potyczkach drużyna prowadzona przez Dariusza Kaszowskiego prezentuje się jednak „w kratkę”, zwyciężając trzy z ostatnich sześciu gier. W poprzedniej kolejce Sokól pokonał na wyjeździe Timeout Polonię 1912 Leszno 80:70, a 21 punktów, 8 zbiórek i 5 asyst (eval 29) zanotował rozgrywający Piotr Wieloch.

W pierwszej rundzie w Aqua Zdroju lepszy był Górnik. Zwycięstwo 82:76 przyszło jednak po bardzo trudnym pojedynku. Po kapitalnym wejściu pod kosz Mariusza Konopatzkiego gospodarze powadzili tylko 78:76, na 13 sekund przed końcową syreną. Zmuszeni do faulu goście posłali na linię rzutów wolnych Rafała Glapińskiego, który ani razu się nie pomylił (80:76). Następnie będący pod presją Dawid Zaguła popełnił błąd techniczny przy kozłowaniu, a ze straty skorzystali biało-niebiescy, a konkretnie Krzysztof Jakóbczyk, który ustalił rzutami wolnymi wynik meczu.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl