gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

W sobotę mecz w Łańcucie/ 2020-11-05 17:47:20 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - W sobotę, 7 listopada Górnik Trans.eu Wałbrzych zmierzy się na wyjeździe z Rawlplug Sokołem Łańcut. Transmisja na żywo na tvcom.pl o godz. 17:30.Hala w Łańcucie jest uznawana za trudny teren dla rywali, ale Górnicy w ostatnich latach radzili sobie tam dobrze. Dwa sezony temu wygrali 74:68, a w poprzednim 81:78, dzięki kluczowym rzucie Grzegorza Kulki za trzy w końcówce spotkania. Skrzydłowy zdobył wtedy 21 punktów, ale teraz ciężar gry musi na siebie wziąć ktoś inny. Może nim być wspomniany Jakóbczyk, ale w dobrej formie jest także wreszcie zdrowy Damian Cechniak, który w Łowiczu zanotował 21 punktów i dodał 9 zbiórek, a rok temu w Łańcucie zaliczył double-double (19 punktów i 12 zbiórek).

Mecz na terenie Sokoła był ostatnim biało-niebieskich w sezonie 2019/20. Kilka dni później zmagania przerwała pandemia. Ta nie odpuszcza i choć na razie nie słychać głosów o zawieszeniu rozgrywek, to ewentualny wzrost zakażeń m

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl