gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Sobotni mecz w Kłodzku/ 2020-11-13 18:09:02 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - Derbowy tydzień Górnika Trans.eu Wałbrzych. Na przystawkę w sobotę, 14 listopada o godz. 17:00 zmierzą się na wyjeździe z Zetkamą Doral Nysą Kłodzko. Natomiast już w piątek, 20 listopada danie główne - domowe starcie z TBS Śląskiem II Wrocław (godz. 19:46). Transmisje z obu meczów zapewnia serwis tvcom.plGórnik do meczu w Kłodzku przystępuje jako wicelider tabeli. Górnicy rozegrali dotychczas osiem spotkań. Sześć wygrali i ponieśli dwie porażki. Nysa jest na drugim biegunie tabeli. Rozegrała do tej pory siedem spotkań i wszystkie przegrała. Zajmują przedostatnie miejsce z bilansem zeru zwycięstw i siedmiu porażek.

Górnicy są więc zdecydowanym faworytem jutrzejszego meczu. Każdy inny wynik niż wygrana Górnika będzie wielką niespodzianką. W barwach Nysy zobaczymy dwóch koszykarzy w przeszłości związanych z Górnikiem - Rafała Wojciechowskiego oraz Marcina Kowalskiego.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl