gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik-Krosno: Sobota (05.12.); godz. 17:00/ 2020-12-04 06:28:34 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - W sobotę, 5 grudnia Górnik Trans.eu Wałbrzych podejmie w Suzuki 1 Lidze Miasto Szkła Krosno. Transmisja na żywo na tvcom.pl - studio przedmeczowe startuje o godz. 16:30, a mecz rozpocznie się o godz. 17:00.Drugi sezon ekipę z Krosna prowadzi doskonale znany w Wałbrzychu Marcin Radomski. Szkoleniowiec znany z pracy w Kłodzku przeniósł się do Górnika w 2017 roku i już w pierwszym roku pracy sensacyjnie wprowadził biało-niebieskich do 1 ligi, grając ośmioosobową rotacją. W kolejnych rozgrywkach wprowadził wałbrzyskiego beniaminka zaplecza ekstraklasy do play-off, gdzie „urwał” jeden mecz faworyzowanemu, rozstawionemu z „jedynką” Śląskowi Wrocław
(1:3).

Jeszcze przed rokiem w Krośnie grał były Górnik Krzysztof Spała, a od tego sezonu w barwach Miasta Szkła występuje środkowy Tomasz Krzywdziński, w latach 2017-2019 zawodnik naszego klubu. Bydgoszczanin odegrał dużą rolę w awansie biało-niebieskich na drugi szczebel rozgrywkowy, zostając przy okazji wybranym przez trenerów rywali do najlepszej piątki grupy D 2 ligi.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl