gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik - Dziki: Niedziela 20.12.; godz. 16:00/ 2020-12-17 09:52:11 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - W niedzielę, 20 grudnia o godz. 16:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych podejmie w Aqua Zdroju Dziki Warszawa. Spotkanie będzie tradycyjnie transmitowane na tvcom.pl. Studio przedmeczowe rusza już o godz. 15:30.Po porażce 2 grudnia z ekipą z Pruszkowa 72:81, Dzików przestał prowadzić Piotr Bakun. Bilans 5-6 włodarzy ambitnego beniaminka nie zadowalał, co sprawiło, że dwa dni po meczu ze Zniczem trenerem mianowano Turkiewicza:

- Wierzymy, że nasz zespół ma spory potencjał. Na pewno większy, niż wskazywałyby na to ostatnie wyniki. Uznaliśmy, że potrzebne będzie świeże spojrzenie kogoś z zewnątrz, aby poukładać zespół trochę inaczej niż dotychczas – zakomunikował lub ze stolicy dla portalu WP SportoweFakty.

Dziki pod wodzą nowego szkoleniowca jeszcze nie przegrały, pokonując kolejno Weegree AZS Politechnikę Opolską 98:88, Zetkamę Doral Nysę Kłodzko 92:60 oraz Energa Kotwicę Kołobrzeg 84:68. Wszystkie te spotkania rozegrali u siebie. Teraz piąta w ligowej stawce wataha spróbuje sforsować bramy wałbrzyskiej twierdzy.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl