gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik - Opole: Sobota 9 stycznia, godz. 17:00/ 2021-01-08 14:45:31 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - W drugim w nowym roku meczu koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych ponownie zagrają u siebie. Tym razem podejmą Weegree AZS Politechniką Opolską. Początek spotkania 9 stycznia o godz. 17:00, studio rusza o 16:30. Transmisja na tvcom.plW najnowszej historii zmagań Górników z Politechniką górą we wszystkich pięciu starciach byli wałbrzyszanie, ale nie były to spacerki.

Czy w szóstym starciu w ostatnich czterech latach Weegree AZS wreszcie przełamie Górników? Będzie niezwykle trudno, bo ekipa Rafała Knapa wygrała tylko jeden z ostatnich czterech meczów i z bilansem 7-9 jest w tabeli na 10. miejscu. Co innego wałbrzyszanie, notujący serię dziesięciu triumfów z rzędu oraz będący wciąż bez porażki u siebie (8-0). Z bilansem 14-2 nasza drużyna jest wciąż wiceliderem, ale ma taki sam bilans jak Grupa-Sierleccy Czarni Słupsk.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl