gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

WKK lepsze po dogrywce/ 2021-01-21 08:54:09 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - Górnik Trans.eu Wałbrzych z pierwszą porażką we własnej hali w tym sezonie. Po raz kolejny sposób na biało-niebieskich w Aqua Zdroju znalazło WKK Wrocław, które zwyciężyło 95:90 po dogrywce.

(15-4) Górnik Trans.eu Wałbrzych - (15-4) WKK Wrocław 90:95 po dogr.
Górnik: Wróbel 25 (6x3, 10 zb), Jakóbczyk 23, Cechniak 13, Ochońko 12, Bojanowski 11 (14 zb), Zywert 4, Durski 2, Makarczuk 0.
WKK: Niedźwiedzki 29, Kiwilsza 22 (10 zb), Koelner 15 (8 as), Rutkowski 10, Patoka 8, Prostak 5, Jędrzejewski 4, Sitnik 2, Grzeliński 0- Górnik zakończył serię ośmiu zwycięstw z rzędu we własnej hali. Porażka wałbrzyszan z WKK to druga kolejna w lidze w ciągu pięciu dni.

- WKK wygrało sześć z ostatnich siedmiu spotkań.

- Wałbrzyszanie zagrali w mocno okrojonym składzie, bez Bartłomieja Ratajczaka, Jana Malesy i Macieja Koperskiego.

WKK zrównało się bilansem punktowym z Górnikiem i pozostaje na razie jedynym zespołem, który dwukrotnie ograł biało-niebieskich w trwających rozgrywkach Przed wałbrzyszanami w sobotę trudny, wyjazdowy mecz z liderem rozgrywek, Grupą-Sierleccy Czarnymi Słupsk, którzy jeszcze w swoim obiekcie nie ulegli nikomu.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl