gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Znicz pokonany w Wałbrzychu/ 2021-01-31 15:59:59 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - Koniec dwóch serii w Aqua Zdroju. Górnik Trans.eu Wałbrzych powrócił na zwycięską ścieżkę, a pruszkowianie byli zmuszeni przełknąć gorycz porażki po raz pierwszy od 28 listopada, ulegając biało-niebieskim 56:69.
Przed Górnikiem kolejne dwa mecze we własnej hali. 6 lutego zmierzą się z Księżakiem Łowicz, a 13 lutego podejmą w Aqua Zdroju Rawlplug Sokół Łańcut.

(16-5) Górnik Trans.eu Wałbrzych – (12-9) Elektrobud-Investment ZB Pruszków 69:56
Górnik: Malesa 13, Bojanowski 13, Ochońko 12, Wróbel 8, Jakóbczyk 8, Cechniak 6, Ratajczak 3, Durski 3, Zywert 2 (8 as).
Znicz: Kierlewicz 19, Szwed 14 (15 zb), Suliński 9, Sobczak 4, Proczek 4, Tyszka 4, Czosnowski 1, Drewniak 0, Dalkowski 0.- Górnik przełamał się po trzech kolejnych porażkach, w tym dwóch po dogrywce.

- Znicz zakończył długą serię dziewięciu zwycięstw z rzędu.

- Mateusz Szwed zanotował szóste kolejne double-double pod względem punktów i zbiórek.

- Wałbrzyszanie mogli cieszyć się ze zwycięstwa, choć w trzecim meczu z rzędu trafili mniej niż 40% oddanych rzutów z gry.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl