gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik-Sokół: Sobota 13.02. godz. 17:00/ 2021-02-11 11:16:22 / Marcin Durczak /

Duże wyzwanie przed biało-niebieskimi koszykarzami - do Wałbrzycha przyjeżdża rozpędzony Rawlplug Sokół Łańcut, którego oddech Górnicy czują na plecach. Spotkanie z ekipą z Podkarpacia już 13 lutego o godz. 17:00. Transmisja na tvcom.plGórnicy, aktualny wicelider rozgrywek (17-5), muszą w sobotę zaproponować mocną obronę, bo Sokół to zdecydowanie najlepsza ofensywa w lidze, ze śr. 93 punktów w meczu (wałbrzyszanie w tej klasyfikacji są na piątym miejscu). Zresztą już raz w tym sezonie nasi z tą drużyną wygrali - w Łańcucie, 108:102, gdy kluczowy rzut za trzy z faulem trafił Jan Malesa.

Podopieczni Łukasza Grudniewskiego najsilniejsi są jako drużyna, co udowodnili w ostatniej kolejce, ogrywając Księżaka Łowicz 98:74, a komplet dziewięciu graczy zakończył zmagania z dwucyfrowym wynikiem EVAL, czyli we wskaźniku efektywności boiskowej.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl