gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik-Kłodzko: Sobota 27.02. godz. 18:00/ 2021-02-26 08:37:28 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - W sobotę 27 lutego o godz. 18:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych podejmie w Aqua Zdroju Zetkamę Doral Nysę Kłodzko. Gospodarze będą zdecydowanym faworytem tego meczu, a zwycięstwo pozwoli utrzymać kontakt z ligową czołówką. Transmisja na żywo na tvcom.plPrzed biało-niebieskimi czwarty z rzędu meczu u siebie. Po pokonaniu kolejno Znicza Pruszków, Księżaka Łowicz oraz Sokoła Łańcut, nasi mieli zmierzyć się na wyjeździe z GKS-em Tychy. Do meczu jednak nie doszło, a na przeszkodzie stanęła kwarantanna u rywali, spowodowana przypadkiem koronawirusa w ich szeregach. Mecz z tyszanami został przełożony na 10 marca.

W pierwszej rundzie Górnik wygrał w Kłodzku 82:70, a przed sezonem pokonał rywali w Aqua Zdroju 105:90.

Górnik z bilansem 18-5 jest trzeci w stawce, ale ma o jeden mecz rozegrany mniej od lidera, Grupy-Sierleccy Czarnych Słupsk (21-3) i wicelidera, WKK Wrocław (19-5). Wałbrzyszanie w sobotę będą zdecydowanym faworytem i muszą zachować koncentrację by nie zanotować wpadki i ostatecznie zająć jak najwyższe miejsce przed play-off. Priorytetem jest pogoń za WKK, które ma korzystny bilans gier z biało-niebieskimi i - w przypadku takiej samej zdobyczy punktowej na koniec sezonu zasadniczego - to zespół ze stolicy Dolnego Śląska będzie wyżej w tabeli.

Ostatnie 6 meczów Górnika przed play-off: (w) Śląsk II Wrocław, (w) Tychy, (d) Prudnik, (w) Miasto Szkła, (d) Pelplin, (w) Dziki

Ostatnie 5 meczów WKK przed play-off: (d) Sokół, (w) Tychy, (d) Nysa, (w) Śląsk II, (d) Prudnik, (d) Miasto Szkła

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl