gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Mecze z WKK w sobotę i niedzielę o 17:00/ 2021-04-21 09:29:44 / Marcin Durczak /

W sobotę i niedzielę 24-25 kwietnia odbędą się dwa pierwsze mecze w obu półfinałowych parach Suzuki 1 Liga Mężczyzn. Oba spotkania Górnika z WKK Wrocław rozpoczniemy o godz. 17:00, by zapewnić kibicom choć w części możliwość obejrzenia meczów Czarnych Słupsk z PTG Sokół Łańcut, które startują o godz. 18:00.

Uznaliśmy, że rozpoczęcie naszego meczu przed godziną 17:00 mija się z celem. Nie zamierzamy naszym kibicom dezorganizować czasu we wczesnych godzinach weekendu. Pragniemy, by jak najwięcej z Was mogło bez pośpiechu zasiąść przed telewizorami, monitorami lub telefonami i włączyć transmisję na żywo na TVCOM.plJesteśmy przekonani, że półfinały przemienią się w kapitalne widowiska, które zapewne będą cieszyć się dużym zainteresowaniem szerokiego grona sympatyków Suzuki 1 Ligi: nie tylko kibiców zainteresowanych klubów, ale także fanów pozostałych drużyn, działaczy, czy samych koszykarzy. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest umożliwienie płynnego przejścia z jednej półfinałowej transmisji do drugiej. Uważamy, że wykonaliśmy ze swojej strony istotny krok w tym kierunku. Jednocześnie jesteśmy zdania, że pole manewru w konfiguracji godzin transmisji jest jeszcze spore.

Oglądajcie nas w weekend w akcji, Wasze wsparcie jest dla nas niezmiernie ważne!

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl