gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Kibicuj i oglądaj mecze Górnika na telebimie!/ 2021-05-13 09:10:16 / Marcin Durczak /Przy ogromnych staraniach jednego z naszych kibiców udało się załatwić transmisje meczów finałowych z Czarnymi Słupsk na telebimie dla wszystkich kibiców Górnika!

Telebim zostanie ustawiony na płycie stadionu przy ul. Ratuszowej. Wejście na trybunę krytą. Wejście jest oczywiście darmowe! Limit do 250 osób.
Nie patrzymy na pogodę, nie patrzymy na inne sprawy. Nasz Górnik walczy o awans do Ekstraklasy i przy idealnym scenariuszu możemy go już świętować w niedzielę.

Dlatego wszyscy bierzemy barwy i stawiamy się na stadionie przy Ratuszowej by dopingować Dumę Wałbrzycha! Niech plakat leci w świat, a Wy się mobilizujcie!

Po 14 latach możemy ponowie wywalczyć awans do Ekstraklasy. Bez naszej pomocy będzie o wiele ciężej. WSZYSCY POD TELEBIM! EKSTRAKLASA DLA GÓRNIKA!

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl