gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Betsson otrzymał licencję na zakłady/ 2021-06-01 13:25:49 /

Betsson złożył wniosek i otrzymał pozwolenie od Rady Regionalnej Darmstadt na prowadzenie zakładów sportowych online w całych Niemczech.

Oprócz przyznanych obecnie licencji na zakłady sportowe, Nowy Traktat Międzypaństwowy, który toruje drogę do regulacji i otwarcia rynku automatów do gier online i pokera w Niemczech, ma wejść w życie 1 lipca 2021 r.Wielka radość
„Cieszymy się, że w końcu otrzymaliśmy tę licencję i przygotowujemy się do ponownego uruchomienia naszego niemieckiego bukmachera wkrótce zgodnie z niemieckimi przepisami. Prowadzenie zakładów sportowych w Niemczech jest częścią strategii umacniania naszej pozycji na istniejących rynkach poprzez priorytetowe traktowanie segmentów, w których Betsson ma najlepsze warunki do oferowania wiodących produktów. Cieszymy się, że możemy zaoferować niemieckim klientom wspaniałą rozrywkę ”- mówi Pontus Lindwall, CEO Betsson AB.

Licencja to nie przelewki
Jeśli chodzi o zakłady sportowe online, gry jackpot lub jakiekolwiek inne zakłady, licencje są surowym wymogiem na całym świecie. Jest ku temu wiele powodów: trzeba naprawdę dokładnie zbadać sprawę, aby zdecydować, kto może świadczyć te usługi i upewnić się, że ci, którzy zapewniają naszą ulubioną rozrywkę, robią to w bezpieczny i zaufany sposób.

Udzielanie licencji ma na celu zapewnienie, że wszystkie praktyki są zgodne z prawem i zapewniają uczciwe doświadczenie. Popularność branży kasyn online w ostatnich latach gwałtownie wzrosła i jako taka potrzeba zarządzania nimi stała się koniecznością, której nie można przeoczyć.

Doszło do powstania niepokojącej liczby nielegalnie działających instytucji, którym udało się wyłudzić tysiące, jeśli nie setki tysięcy niczego niepodejrzewających graczy z ciężko zarobionych pieniędzy i dlatego tym bardziej należy to powstrzymać. Władze na całym świecie zwołały i ustanowiły przepisy, których należy przestrzegać, aby stworzyć bezpieczniejsze środowisko online dla wszystkich.

Kilka faktów

Operatorzy, którzy zamierzają udostępniać zakłady hazardowe na odległość, mogą to być na przykład placówki internetowe lub podobne, i planują reklamować się w innych krajach, będą musieli uzyskać upoważnienie od właściwej Komisji ds. Hazardu.

Istnieje wiele różnych licencji, które podmioty będą musiały nabyć, zanim faktycznie będą mogły świadczyć usługę. Będzie to zależało od kilku czynników, takich jak lokalizacja firmy na świecie, która określi, od jakiego organu musi uzyskać licencję, a także od tego, jaką operację planuje prowadzić.

Wielkie zmiany
W ciągu ostatnich kilku lat w kasynach online i branży bukmacherskiej zaszły niesamowite zmiany. Wszystkie te modyfikacje zostały wprowadzone po to, aby chronić gracza przed pozbawionymi skrupułów operatorami, którzy żerują często na ich naiwności.

Liczba przyznawanych nowych licencji wzrosła dziesięciokrotnie od momentu powstania branży internetowej. Dzięki imponującym postępom w technologii i bezpieczeństwie jesteśmy bezpieczniejsi niż kiedykolwiek wcześniej, ale z tym wiąże się również postęp technologii hakerów, dlatego nigdy nie było ważniejsze, aby mieć pewność, że jesteś z podmiotem regulowanym.

Jakie licencje dostępne są na rynku?
Oto tylko kilka z głównych dostępnych licencji operacyjnych, z którymi możesz się zapoznać, aby upewnić się, z jakiego kasyna lub zakładów bukmacherskich korzystasz.

Zakłady to bardzo ogólny termin, dlatego obejmuje on wiele licencji na prowadzenie działalności. Wszystko zależy od tego, gdzie zlokalizowana jest firma, czy kasyno jest zdalne, czy nie, czy oferuje zakłady na określona pulę, ogólne czy ograniczone i jakiego rodzaju oprogramowania do ich przeprowadzenia wymaga.

To tylko kilka typów licencji, które podmioty muszą posiadać, zanim zostaną legalnym dostawcą zakładów, niezależnie od tego, czy są zakładami internetowymi, czy stacjonarnymi.

Zanim operatorzy będą mogli nabyć wymienione powyżej licencje, będą musieli najpierw nabyć licencję główną. Jest tylko kilka głównych licencji, ale więcej krajów podąża za modą i tworzy własne, na przykład Malta, Wielka Brytania, Dania i Curacao, z których główne, a mniej znane, dostarcza Alderney i Kostaryka.

Dlaczego licencje są takie ważne?
Powodem, dla którego gracze powinni korzystać wyłącznie z obiektów w pełni zarejestrowanego i uznanego kasyna, jest uczciwość i bezpieczeństwo, do których przestrzegania operatorzy są prawnie zobowiązani.
Grając w jednym z tych legalnych kasyn, masz pewność, że Twoje dane osobowe, takie jak dokumenty tożsamości i dane bankowe, są zawsze przechowywane pod najbezpieczniejszymi protokołami. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, jest otwarcie konta bukmacherskiego w nieuregulowanej witrynie.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl