gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik-Kotwica: sobota (02.10.), godz. 17:00/ 2021-09-29 15:19:49 / Marcin Durczak /

W sobotę 2 października w 2. kolejce Suzuki 1 Ligi Mężczyzn zmierzymy się o godz. 17:00 w Aqua-Zdroju z Kotwicą Kołobrzeg.

Bilety: https://www.bilety24.pl/inne/1056-gornik-trans-eu-walbrzych-kotwica-kolobrzeg-69025?id=357761
- do kupienia także w sklepie Sporting Wałbrzych (ul. Długa 2e).

Po raz ostatni z Kotwicą mierzyliśmy się w styczniu tego roku. W Aqua Zdroju zwyciężyliśmy 88:79, choć do przerwy to goście prowadzili 46:35. 23 punkty (17 po przerwie) zdobył kapitan Bartłomiej Ratajczak.
W ekipie gości 16 "oczek" zanotował Szymon Pawlak, a 2 oddelegowany do zadań defensywnych Hubert Kruszczyński.W zespole z Kołobrzegu zobaczymy MVP ubiegłego sezonu Piotra Śmigielskiego oraz związanego z Wałbrzychem Damiana Pielocha. Sobotni pojedynek to szansa dla Górnika na zrehabilitowanie się za derbową porażkę z drużyną WKK Wrocław.

W sprzedaży dostępne są bilety rodzinne:
bilet R2 - przeznaczony dla osoby dorosłej i dziecka do 18 lat,
bilet R-3 - przeznaczony dla dwojga dorosłych i dziecka lub jednej osoby dorosłej i dwójki dzieci
bilet R-4 - przeznaczony dla dwojga dorosłych i dwójki dzieci.
Dzieci do lat 7 pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny.

Bilety ulgowe przeznaczone są dla młodzieży uczącej się i studentów do lat 26 za okazaniem legitymacji. Z biletu ulgowego skorzystać mogą również emeryci i renciści również za okazaniem legitymacji.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl