gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Piotr Niedźwiedzki MVP lutego/ 2022-03-30 14:42:51 / Marcin Durczak /

pzkosz.pl - Piotr Niedźwiedzki z Górnika Trans.eu został wybrany najlepszym zawodnikiem Suzuki 1 Ligi Mężczyzn w lutym. W nagrodę koszykarz otrzymał wysokiej klasy zegarek marki Aerowatch.

Górnik Trans.eu zakończył luty z bilansem 4-1, być może miałby lepszy bilans, gdy nie absencja w jednym meczu Piotra Niedźwiedzkiego. Z nim na boisku biało-niebiescy pokonali po dogrywce PGE Turów Zgorzelec (70:68), zwyciężyli na wyjeździe Decka Pelplin (75:67), wywalczyli dwa punkty w Lublinie (91:81) oraz na własnym boisku Weegree AZS Politechnikę Opolską (76:75).W drużynie finalisty ubiegłych rozgrywek wyśmienite statystyki notował Piotr Niedźwiedzki. 28-latek w klubie z rodzinnego miasta pojawił się w połowie grudnia, znacznie wzmacniając strefę podkoszową Górnika Trans.eu. W lutym środkowy notował średnio 18,75 punktu, 9,75 zbiórki i 2 bloki na mecz

MVP października - Marcin Nowakowski (Rawlplug Sokół Łańcut)
MVP listopada - Łukasz Diduszko (GKS Tychy)
MVP grudnia - Jakub Dłoniak (MKKS Żak Koszalin)
MVP stycznia - Adam Kaczmarzyk (Weegree AZS Politechnika Opolska)

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl