gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Terminy spotkań w play-off/ 2022-04-04 14:02:14 / Marcin Durczak /

O tym, kto będzie naszym rywalem dowiemy się w najbliższy weekend, gdy zakończy się runda zasadnicza Suzuki 1 Liga Mężczyzn. My wtedy pauzujemy. Dwa pierwsze mecze w ćwierćfinale gramy w Wałbrzychu, tuż po Wielkanocy.
W ostatnim meczu rundy zasadniczej Górnik Trans.eu Wałbrzych przegrał na wyjeździe z GKS-em Tychy 72:87. Rozegranie tego spotkania okazało się formalnością, bo już wcześniej oba zespoły były pewne swojego rozstawienia przed fazą play-off.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Bob
2022.04.11 16:32:28
IP: 10.255.0.2
Play offy czas zacząć. Czy za trzecim razem Górnik awansuje? Mało prawdopodobne. Był to najsłabszy sezon, mimo solidnego składu. Ponadto nie czuć presji na awans ze strony władz miasta. W Słupsku rok temu było czuć ten klimat. Pomyśleć, że nie tak dawno Czarni bili się z Górnikiem, a teraz walczą o MP. Po prostu udział w EBL kosztuje. Czy władze Górnika stać na awans ? Plotka niesie, że klub ma problemy finansowe np. braki w wypłatach. Jeśli to prawda zawdonicy mogą szybko zakończyć swój udział w Play offach. Mimo wszystko życzę progresu formy i awansu.
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl