gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik AIRTEAM Wałbrzych w kategorii U-11/ 2022-09-22 11:00:03 / Marcin Durczak /

Górnik AIRTEAM Wałbrzych <- taką nazwę będzie posługiwał się team U-11 w rozgrywkach Dolnośląski Związek Koszykówki w kategorii mini-kosz prowadzony przez trenera Pawła Domoradzkiego.
Współpraca z naszym partnerem jest rozbudowana o klika aspektów min. powstaje fundusz pomocowy dla dzieci z trudną sytuacją domową.AIRTEAM to firma z ponad 15- letnim doświadczeniem w branży instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji sanitarnych.
Jest nowoczesnym przedsiębiorstwem świadczącym usługi z zakresu szeroko pojętej inżynierii środowiska.
AIRTEAM gwarantuje profesjonalne i nowoczesne rozwiązania z zakresu usług doradztwa, projektowania, nadzoru, wykonawstwa instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji sanitarnych.
Stawiamy na poszukiwanie i wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań organizacyjnych i technicznych , dzięki czemu chcemy zawsze spełnić funkcjonalne i jakościowe oczekiwania naszych Klientów.
Kompleksowość oraz niezawodność w działaniu to nasza filozofia pracy.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl