gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Półfinały Górnik vs SKS - oprawa kibicowska/ 2023-05-01 10:50:59 / Marcin Durczak /

Na pierwszy mecz półfinału (29.04.2023) czekał każdy fanatyk Górnika Wałbrzych. Przeciwnikiem jest SKS Starogard Gdański, który ma grupę kibiców jeżdżących na każdy wyjazd. Śmiało można powiedzieć, że spotkały się dwie najbardziej fanatyczne ekipy w tej lidze.

Hala wyprzedała się już na dwa dni przed meczem, bilety rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Nasz sektor był nabity po same brzegi. Na początku meczu prezentujemy sektorówkę z górnikiem trzymającym bryłę węgla z wyrytym w niej herbem Górnika. Do tego transparentny o treści "Węgiel naszym skarbem, KS Górnik naszą religią" oraz białe i niebieskie kartoniki. Nie będziemy oceniać swojej pracy, niech zrobią to pozostali kibice.

 
Doping przez całe spotkanie na mega mocnym i fanatycznym poziomie z konkretną czwartą kwartą. W drugiej kwarcie mocno podkręcili atmosferę sędziowie, którzy nasłuchali się trochę na temat swojej pracy. Ta atmosfera na hali, ten doping, ta wiara ludzi pokazuje jedno - Górnikowi jak nikomu innemu należy się awans do ekstraklasy!

Goście przyjechali do Wałbrzycha w liczbie 60 osób z jedną flagą i paroma flagami na kijach.

Źródło: facebook.com/WalbrzyskiKociol
 

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl