gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Finały Górnik vs Dziki Warszawa - oprawa kibicowska/ 2023-05-17 07:14:26 / Marcin Durczak /

Górnik Wałbrzych - Dziki Warszawa (13.05.2023). Na mecze finałowe koszykarzy Górnika w Wałbrzychu zapanował szał. Bilety na oba spotkania wysprzedały się w trzy godziny. Hala wypełniona po brzegi, młyn rekordowy od lat - liczący ponad 200 osób, doping od początku spotkania na świetnym poziomie.

Hymn przedmeczowy wypadł bardzo dobrze,był głośno śpiewany nie tylko przez młyn, ale również przez resztę hali. Na początku meczu prezentujemy kartoniadę na całą trybunę. Wyszła dobrze, choć mamy uwagi do niektórych osób z innych sektorów. Kartony, które leżą na waszych krzesełkach nie są po to żeby było wam ciepło w tyłek. Są po to żeby je podnieść, więc na znak osób z Wałbrzyskiego Kotła lub spikera macie wstać i je podnieść wysoko nad głowę.

W trzeciej kwarcie ściągamy nasze flagi i na płot wlatuje transparent, który jest dopełnieniem pojawiającej się chwilę później sektorówki. Całość prezentuje hasło "Tylko Górnik" na sektorówce plus "Jedno miasto, jeden klub" na transparencie.

 Doping od początku do końca bardzo dobry. Goście niesłyszalni w kilkanaście osób.

 

 

Źródło: facebook.com/WalbrzyskiKociol

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl