gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Adrian Sobkowiak w Sokole Międzychód/ 2023-06-29 07:24:23 / Marcin Durczak /

Kolejna zmiana w składzie naszego biało-niebieskiego teamu. Adrian Sobkowiak przechodzi do beniaminka w pierwszej lidze czyli do MKS Pho3nix Sokół Marbo Międzychód.
Adrian w naszym zespole rozegrał 30 meczów z średnim czasem 9:05 i zanotował średnio 2.8 punktów. Zapada nam w pamięć jego wsparcie z ławki w postaci rzucanych trójek. Podejmował się też gry na pozycji rozgrywającego i nie stronił od zbiórek w obronie.Warte wspomnień jest to, że na naszej hali był jedynym zawodnikiem mającym prawdziwy fanklub, który na meczach widywaliśmy z przygotowanym banerem i gorącym dopingiem. Choć teraz spotkamy się z Adrianem w innych barwach, to pewnie na jego fanów nadal będziemy mogli liczyć.

Dziękujemy Adrian za sezon w biało-niebiskich barwach. Życzymy powodzenia w Miedzychodzie i do zobaczenia w meczach 1 ligi.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl