gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Patryk Wilk nowym zawodnikiem Górnika!/ 2023-08-01 07:28:04 / Marcin Durczak /

Patryk Wilk rozpoczynał grę po sąsiedzku, bo w WKK Wrocław. Ma 26 lat i 198 cm wzrostu. Jego domeną jest gra na pozycji silnego skrzydłowego / niskiego skrzydłowego. W ubiegłym sezonie grał w ekstraklasie w GTK Gliwice i MKS Dąbrowa Górnicza rozgrywając kolejno 10 meczów 6:03 min i 6 przez 11:58 min zyskując tym samym doświadczenie na wyższym poziomie krajowych rozgrywek. Patryk grał również w reprezentacji Polski koszykówki 3x3. Z pierwszej ligi znamy go z drużyny z Opola, gdzie notował przez cały sezon 21/22 średnio 9.1 pkt przy czasie gry 27:34.Już za kilka dni przedstawimy Patryka i innych zawodników bliżej, bowiem na początku sierpnia spotykamy się na przygotowanych już treningach motorycznych.

Jedną z ciekawostek jest, że nasz Przodowy Górnik Damian w 2015 roku w turnieju finałowym U-18 w Radomiu rywalizował z Patrykiem. Wówczas drużyna WKK Wrocław wygrała, a Patryk rzucił 12 punktów na 7 Duriego.

Patryk, witamy serdecznie w rodzinie Górnika Wałbrzych!

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl