gornik
     
WSPIERAJ SWÓJ KLUB!
Przeznacz 1,5% podatku
na szkolenie dzieci i młodzieży Górnika!

Polub nas na Facebooku!

TABELA PZKosz 1 ligi


Nasi Przyjaciele:

hostedby.pl - hosting, domeny Wałbrzych

Road Transport System - Łączymy społeczność transportową

TWS

Mazbud

Invest-Park

Ronal

ROTO

Toyota

Doradca Play Wałbrzych i okolice

serwis komputerowy Wałbrzych

kontenery na odpady gruz Wałbrzych

Twój Poradnik Domowy

Newsy

<-- Cofnij

David Jackson w Górniku!/ 2023-08-02 14:55:58 / Marcin Durczak /

David Jackson w zbliżającym się sezonie będzie wspierał naszą drużynę! Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i urodził się w Memphis. Zaczynał w lidze NCAA zdobywając dwukrotnie tytułu honorowe ligi i przeniósł się do Europy. Na pozycji rzucającego w 2010 roku zdobył Mistrzostwo w Słowacji i później mogliśmy obserwować jego grę w naszej ekstraklasie jak z Turowem Zgorzelec w 2011 i 2013 roku zdobywał tytuł Wicemistrza Polski. Kolejne 7 lat David spędził we Francji w tamtejszej lidze Pro-B.

W ubiegłym sezonie David powrócił do Turowa Zgorzelec. Niestety na skutek decyzji FIBA o zawieszeniu licencji nie mógł on rozgrywać całego sezonu w Zgorzelcu. Zagrał zaledwie w jednym meczu z GKS Tychy, gdzie wyróżnił się 16 pkt w ciągu 25 minut gry.W tym sezonie FIBA nie wnosi zastrzeżeń, więc spodziewamy się pełnej dyspozycyjności Davida i koszykarskiego show jakie zrobi ten doświadczony i pełen energii zawodnik. Z naszych informacji David stara się o polski paszport, a jego żona jest Polką.

David, witamy w Górniku!

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl