gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Karnety na sezon 2023/24!/ 2023-08-30 07:08:45 / Marcin Durczak /

W czwartek 31 sierpnia o godzinie 19:46 rusza sprzedaż karnetów na sezon 2023/2024 Pekao I ligi!

W skrócie karnety będą w cenach - Sezon zasadniczy:
Ulgowy - 300 złotych; Normalny - 400 złotych

Sezon zasadniczy + play-off:
Ulgowy - 350 złotych; Normalny - 600 złotych.

Co zyskujecie oprócz tego, że nie musicie martwić się o bilety na każdy mecz Górnika? Klub zapewnia osobne wejście dla karnetowiczów, więc nie stoicie w kolejkach. Dla osób które miały karnet w zeszłym sezonie, teraz jest zniżka 10 procent na nowy. Warunek jest taki, że musicie kupić karnet płacąc od razu. Jeśli Was nie stać to zawsze możecie wziąć karnet na raty. Dodatkowo kibice mają mieć zniżki na usługi, które proponują sponsorzy Górnika.

Pojawią się także karnety rodzinne - szczegóły będą znane w ciągu najbliższych dni. Osoby zainteresowane opcją RODZINNĄ prosimy o wysłanie maila na adres biuro@gornikkosz.plNo i burza, która ostatnio się wytworzyła po informacji, że na przedsezonowy sparing z Politechniką Opole wejdą tylko posiadacze karnetów z zeszłego sezonu. Kupując karnet teraz macie pewność wejścia na przedsezonowy sparing przed przyszłym sezonem. Takie rozwiązanie proponuje większość klubów w tej i wyższej lidze.

Pamiętajcie, kupując karnet czy to na raty czy za gotówkę wspieracie klub już na starcie. Nie patrzcie na to czy dacie radę być na każdym meczu. Patrzcie na to że kupno wejściówki całosezonowej to realne i mocne wsparcie ukochanego zespołu. Nie kupujemy biletów i karnetów dla wyników, lepszych bądź słabszych koszykarzy - kupujemy bo kochamy Górnika i chcemy by był on wielki jak dawniej!

Przestań narzekać, płakać że klub dzieli kibiców na gorszych lub lepszych wpuszczając na sparing tylko karnetowiczów. Kup karnet czy za gotówkę czy na raty! Bądź sponsorem klubu.

TYLKO GÓRNIK WAŁBRZYCH!

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl