gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

WKK lepsze w sparingu/ 2023-09-12 07:48:15 / Marcin Durczak /

Po wygranej z Opolem i remisie z rezerwami Śląska Wrocław tym razem przyszła pierwsza porażka. Koszykarze Górnika Wałbrzych przegrali w meczu sparingowym z WKK we Wrocławiu 75:82.
Górnicy w spotkaniu z WKK ponownie zagrali osłabieni brakiem czterech zawodników. O ile do gry wrócili Piotr Niedźwiedzki i Krzysztof Jakóbczyk, o tyle zabrakło w naszym zestawieniu Miłosza Góreńczyka, Witalija Kowalenki, Davida Jacksona oraz Francisa Hana. Han wczoraj w czasie meczu lądował na lotnisku we Wrocławiu. Jest już w Wałbrzychu i od poniedziałku rozpocznie treningi z biało-niebieskimi.

WKK Wrocław - Górnik Wałbrzych 82:75 (12:19, 24:10, 22:25, 24:21)
WKK: Stopierzyński 21, Patoka 18, Ochońko 13, Rosołowski 12, Koelner 9, Ashalou 5, Walczak 3, Karwik 1, Matusiak 0
Trener: Łukasz Dzierzgowski
Górnik: Daniel Dawdo 20, Piotr Niedźwiedzki 13, Damian Durski 12, Konrad Dawdo 9, Patryk Wilk 8, Michał Mindowicz 6, Krzysztof Jakóbczyk 4, Kacper Margiciok 3, Łukasz Makarczuk 0
Trener: Andrzej AdamekNajwięcej punktów w naszym zespole rzucił Daniel Dawdo, którego przynależność klubowa jest tak naprawdę niewiadomą. Daniel nie podpisał kontraktu z Górnikiem, a ponoć tylko z naszym klubem trenuje. Z drugiej strony był na prezentacji gdy wyszedł na środek razem z całym sztabem trenerskim. Zobaczymy jak rozwiąże się ta sytuacja.
W przyszły weekend Górników czekają kolejne mecze sparingowe i po raz kolejny w hali WKK Wrocław gdzie odbędzie się turniej z udziałem czterech ekip. Oprócz Górnika i WKK udział wezmą również Polonia Warszawa oraz Basket Poznań.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl