gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik - Katowice: Niedziela 19.11. godz. 14:00/ 2023-11-17 09:37:52 / Marcin Durczak /

W ramach 11 kolejki nasze domowe spotkanie z AZS AWF Mickiewicz - ROMUS Katowice zostało przeniesione ze środy 22.11. na niedzielę 19 listopada 2023r. na godzinę 14:00.

WIELKIE RODZINNE ŚWIĘTO KOSZYKÓWKI! Ruszyła sprzedaż biletów online gornikkosz.abilet.pl oraz stacjonarnie w Biurze Podróży SUNOTRAVEL, ul. Długa 5A, Wałbrzych.

W związku z tym wydarzeniem mamy dla Was niespodziankę! Do każdego zakupionego przez rodzica/opiekuna biletu, przysługuje jedno darmowe wejście dziecka do 15 roku życia.Dostępna będzie strefa dla najmłodszych z licznymi atrakcjami. Nasi animatorzy zapewnią im rozrywkę oraz dobra zabawę. Można będzie poćwiczyć między innymi celne rzuty do kosza, a w wolnej chwili przekąsić coś pysznego na stanowiskach gastronomicznych. Po spotkaniu będzie możliwość rozmowy, zrobienia sobie zdjęcia oraz otrzymania autografu od naszych zawodników. Będzie to dobra okazja, aby rodzinnie spędzić to niedzielne popołudnie.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl