gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik - Przemyśl: Środa 17.01. godz. 18:00/ 2024-01-17 07:48:52 / Marcin Durczak /

W ramach 20 kolejki (środa 17.01. godzina 18:00) do Wałbrzycha przyjedzie drużyna z Przemyśla z dobrze nam znanym trenerem Danielem Puchalskim.
Drużynę Niedźwiadki Chemart Przemyśl podejmujemy jako lider rozgrywek, dlatego pokażmy wszyscy, jak ciężko gra się w Wałbrzychu.
Środa to będzie również okazja, aby przywitać naszych nowych zawodników. Hubert Pabian wraca bardzo zmotywowany, więc przywitajmy go już w środę wszyscy!Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z programem meczowym, jaki wykonują kibice. Przed każdym spotkaniem w holu głównym można taką gazetkę nabyć. Wrzućcie minimum 1 złotówkę, a gazetka będzie Wasza.

A co w wydaniu extra?
Oprócz historii Niedźwiadków czy ich składu przeczytacie długi i bardzo bogaty w różne ciekawostki wywiad z wychowankiem i byłym koszykarzem Górnika Wałbrzych, a obecnie trenerem Niedźwiadków Danielem Puchalskim.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl