gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Wiosenny II Turniej o Puchar Airteam!/ 2024-04-22 16:54:24 / Marcin Durczak /

Jak już wiemy firma Airteam to specjaliści od klimatyzacji i wentylacji, więc im żadne kaprysy pogody nie straszne. Tym razem pomogą nam na halę wpuścić dużo ciepłego, wiosennego powietrza, a o gorącą atmosferę zadbają uczestnicy turnieju! Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy Rycerzy z Rydzyny, Kangoo Basket z Gorzowa Wielkopolskiego oraz zawodników z KKS Tarnowskie Góry. Naszą Akademię będzie reprezentować zespół U-12 czyli Górnik Airteam Wałbrzych.

Poza koszykarską rywalizacją o puchar, przygotowaliśmy również szereg atrakcji dla dzieci i kibiców-rodziców. Więc zapraszamy serdecznie na wiosenne widowisko na Halę Wałbrzyskich Mistrzów w Wałbrzychu, w sobotę 27 kwietnia od godziny 10:00. Dla tych, co naprawdę nie będą mogli przygotujemy transmisję na żywo na naszym kanale YouTube.<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl