gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Młodzi Górnicy w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski/ 2024-05-08 11:20:53 / Marcin Durczak /

Niestety, nie udało się. Nasza drużyna Górnik Toyota Wałbrzych kończy sezon na ćwierćfinałach Mistrzostw Polski.
Rozgrywki w Łańcucie rozpoczęły się od przegranego spotkania z gospodarzem, czyli zawodnikami Sokoła Łańcut 67:79. W sobotę zdecydowana wygrana z reprezentacją Stali Ostrów Wlkp. 81:57 i niestety nie poukładał sie mecz w niedzielę, który rzucał jeszcze cień szansy na awans, w którym IAK Kasprowicz Inowrocław wygrywa 72:62. W wynikach końcowych grupy G nasza drużyna zajmuje 3. miejsce, bez prawa awansu do dalszych rozgrywek.

Awansuje natomiast Sokół Łańcut i IAK Kasprowicz Inowrocław.Gratulujemy wygranym drużynom i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.
Naszym dzielnym Młodzikom dziękujemy serdecznie za cały sezon, pełen nauki, walki, poświęceń i bardzo dobrych wyników. Nie oczekiwaliśmy od Was tego, co nam pokazaliście. Co najbardziej nas cieszy to wzrost waszych umiejętności i doświadczenia. Pokonaliście kolejny krok w rozwoju indywidualnym i rozwinęliście swoje umiejętności drużynowe. Jesteśmy cały czas w treningu, grze czyli na koszykarskim szlaku. Będziemy dumni, jeżeli pójdziecie z nami dalej z jeszcze większym zaangażowaniem i pasją niż do tej pory!

Podziękowania specjalne dla naszego głównego sponsora drużyny, fabryki koncernu Toyota w Wałbrzychu Toyota Motor Manufacturing Poland oraz wspaniałych rodziców-kibiców!

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl