gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Będzie Strefa Kibica w Browarze Jedlinka!/ 2024-05-22 07:37:41 / Marcin Durczak /

Zapraszamy wszystkich do Strefy Kibica, gdzie razem będziemy mogli przeżywać niezapomniane sportowe emocje!
Strefa dla każdego naszego fana została zorganizowana dzięki naszemu sponsorowi Hostel i Browar Jedlinka, który zadbał o to, abyście mogli cieszyć się najlepszymi warunkami do kibicowania.
Całe wydarzenie przygotowane będzie dla Was na terenie Hostelu i Browaru w Jedlinie Zdroju.
Dla każdego kibica 5% zniżki na jedzenie i napoje. Dodatkowo po meczu możliwość bezpłatnego zwiedzania Pałacu Jedlinka..

W związku z tym mamy również dla Was rozwiązanie. Partner tego finału tj. Maxpol transport - Białas podstawi dla Was autokar, który bezpłatnie zawiezie wszystkich chętnych oraz przywiezie po meczu.
Wyjazd w sobotę oraz niedzielę spod teatru Dramatycznego godzina 16:00. Powrót 21:00 do Wałbrzycha.Na miejscu czeka na Was niesamowita atmosfera dla całej rodziny. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej z pysznymi przekąskami i napojami prosto z Hostel i Browar Jedlinka.
To doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie innych fanów i poczuć prawdziwego ducha rywalizacji.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl