gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Damian Durski MVP finału 1 ligi!/ 2024-05-27 07:15:53 / Marcin Durczak /

MVP finału wybrano Damiana Durskiego. Lepszego scenariusza nie dało się wymyśleć. Statuetka trafiła w ręce wałbrzyszanina, wychowanka klubu, ulubieńca kibiców. Skreślanego w młodości chłopaka, który zmagał się z astmą oraz… ze spodenkami meczowymi, sięgającymi mu do kostek. Do chłopaka, który trzykrotnie zdobywał z Górnikiem srebrny medal, wciąż marząc o tym złotym:

- Wspaniała historia, emocje wciąż we mnie buzują i na pewno długo się nie uspokoję. Cały sezon wyrwaliśmy dzięki górniczemu charakterowi oraz kibicom, którzy nas napędzali do gry. Zostałem wyróżniony indywidualnym tytułem MVP finałów, ale ta nagroda należy się całej drużynie. Wszyscy, zaczynając od zawodników, poprzez trenerów, cały sztab i ludzi pracujących na rzecz klubu, zasłużyli na tę nagrodę. Bardzo dziękuję chłopakom, bo bez nich nie byłoby tego sukcesu. Wałbrzychowi ta wygrana należy się najbardziej - powiedział podczas ceremonii Durski (za oficjalną stroną ligi).<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl