gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Damian Durski oczywiście zostaje w Górniku!/ 2024-07-01 10:54:55 / Marcin Durczak /

Cieszymy się, że Damian Durski będzie mógł pobijać kolejne rekordy w biało-niebieskich barwach. W poprzednim sezonie liczba występów przekroczyła 300, zatem jesteśmy przekonani, że ten wynik zostanie znacząco pobity!

DURI w ubiegłym roku wystąpił w 40 spotkaniach, notując 8.1 pkt/mecz. Ważniejszy był jednak fakt, iż trochę z przypadku został rozgrywającym, zmieniając przy tym całkowicie swój system gry! Pokazał swoim charakterem i walecznością, że nawet tak duża zmiana w trakcie sezonu nie jest dla niego wyzwaniem!

Kreował grę i był zawsze dobrym duchem naszej drużyny! Potrafił swoimi przemowami zmobilizować zespół w trudnych momentach i był zawsze oparciem dla wszystkich!Nie mogło być inaczej, Damian Durski pozostaje z naszym zespołem! Gratulacje i już nie możemy się doczekać Twoich występach na parkietach ORLEN Basket Liga

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl