gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Zmarł Lech Klamka - wieloletni dyrektor KWK Wałbrzych/ 2025-05-08 14:38:46 / Marcin Durczak /

walbrzych24.com - Nie żyje Lech Klamka, wieloletni dyrektor KWK Wałbrzych oraz Prezes Klubu Sportowego „Górnik Wałbrzych”. Miał 85 lat.

- Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. mgr. inż. Lecha Klamki, wieloletniego dyrektora KWK Wałbrzych oraz Prezesa Klubu Sportowego „Górnik Wałbrzych”. Odszedł od nas wyjątkowy człowiek, który swoją pracą i oddaniem zapisał się na trwałe w historii Wałbrzycha i w sercach wielu jego mieszkańców. Jego wkład w rozwój przemysłu oraz sportu w naszym mieście był nieoceniony. Cześć Jego Pamięci! Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 17 maja 2025 roku o godz. 11:00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Przemysłowej w Wałbrzychu. Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi. - informuje Zespół Starej Kopalni



<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl