gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Wałbrzych czeka na Lampego/ 2003-07-29 16:18:00 /
W wywiadzie udzielonym Słowu Sportowemu Roman Ludwiczuk, członek zarządu PZKosz powiedział m.in. o tym, iż zawodników zakwaterowano w hotelu Książ. Miasto do tej imprezy nie dopłaci. Jest to świetna promocja Wałbrzycha, Zamku Książ i przepięknych okolic. Współorganizatorem turnieju jest Górnicza Fundacja Sportu oraz Jednosekcyjny Koszykarski Klub Sportowy Górnik Wałbrzych.

Może na całym turnieju uda się także trochę zarobić i zysk zostanie wtedy przekazany na działalność statutową Górniczej Fundacji Sportu oraz Górnika. Koszt organizacji w 80% pokrywa PZKosz. Na każdym meczu codziennie oczekiwanych jest około 700-800 osób.
Między spotkaniami organizowane bedą konkursy dla publiczności. Będą też występy artystyczne, a także możliwość kupna sprzętu sportowego. Prowadzony też będzie bufet dla kibiców, tak więc w przerwach między sportowym widowiskiem kibice nie będą się nudzić.

Rysuje się jeszcze minimalna szansa, że Górnik w tym sezonie przystąpi do rozgrywek w I lidze. Prawdopodobnie poza Astorią Bydgoszcz jeszcze jeden klub przystąpi do PLK i zwolni się kolejne miejsce w I lidze. 2 i 3 sierpnia Rada Nadzorcza PLK zbierze się na posiedzeniu w Wałbrzychu.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl