gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

SKK Szczecin przed sezonem/ 2003-09-03 23:39:00 /
Z klubu odeszli do Basketu Kwidzyn Marek Łukomski (22 lata, 188 cm) i Łukasz Biela (23 lata, 197 cm), Maciej Sudowski (25 lat, 205 cm) jest blisko przejścia do Komfortu Stargard, Michał Nowak (23 lata, 198 cm) chce wracać do Stargardu, Marcin Jakubowski (25 lat, 197 cm) cały czas poszukuje klubu. Wszyscy ci gracze tworzyli trzon ekipy, która teraz będzie rywalizować z Górnikiem Wałbrzych w 2 lidze.

SKK opuszcza także trener Nikołaj Tanasejczuk, który będzie pracował w Niemczech.
W nadchodzącym 2-ligowym sezonie zespół poprowadzi Mirosław Szewczyk wraz z pomagającym mu Józefem Pawłowiczem. W kadrze obecnie jest na pewno Maciej Majcherek (21 lat, 184 cm), a reszta to prawdopodobnie będą juniorzy. Chociaż są jeszcze szanse na pozozstanie dwójki: Maciej Nowoświecki (22 lata, 190 cm), Daniel Danielkiewi (24 lata, 190 cm).

Jak zapowiada zarząd wszyscy będą grać za darmo, a klub zapewni sprzęt oraz transport. Szykują się także zmiany w samym zarządzie, gdzie prezesem zostanie prawdopodobnie znany z AZSu Koszalin Jerzy Lewandowski.


Źródło: www.e-basket.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl