gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

AZS Szczecin - SKK Szczecin 84:63/ 2003-09-07 14:29:00 /
AZS Szczecin w rozegranym towarzyskim meczu z SKK Szczecin pewnie pokonał swojego bezpośredniego rywala rozgrywek o mistrzostwo drugiej ligi 84:63. Te dwie drużyny będą pierwszymi przeciwnikami Górnika Wałbrzych w zbliżającym się sezonie 2 ligi: 20 wrześnie na wyjeździe z
AZS, a 27 września u siebie z SKK.

Oba zespoły wystąpiły w osłabionych składach. Drużyna akademików bez najlepszego strzelca i kapitana drużyny Daniela Witczaka, Jarosława Majchra i Adama Śliwińskiego. Natomiast Szczeciński Klub Koszykówki w mocno odmłodzonym składzie, opartym głównie na juniorach. W SKK zaprezentowali się jedynie dwaj bardziej doświadczeni zawodnicy: Piotr Lesiakowski i Jakub Dłoniak, ale zabrakło Macieja Majcherka i Macieja Nowoświeckiego.

Pierwsza kwarta stała na wyrównanym poziomie i zakończyła się jedynie jednopunktowym prowadzeniem AZS-u. Kolejne partie to już zdecydowane prowadzenie zespołu studenckiego, zakończone zwycięstwem różnicą dwudziestu jeden punktów. Na wyróżnienie zasługuje młody, ale bardzo waleczny zawodnik AZS-u Karol Pytyś - zdobywca 21 punktów.
Drużyna AZS-u w najbliższym czasie rozegra jeszcze kilka ważnych meczy towarzyskich między innymi z Kotwicą Kołobrzeg, Spójnią Stargard, które będą ostatecznymi sprawdzianami przed inauguracją 2-ligowego sezonu 2003/2004 z Górnikiem Wałbrzych 20 września na hali SDS w Szczecinie.

AZS: Osowski 17, Kupis 8, Kaszyński 1, Kowalski 2, Piwosz 8 oraz Sokal 2, Chmielewski 8, Kowalski R. 2, Bujak 10, Wojtalik 5, Pytyś 2, Kasprzak 0.
SKK: Bińkowski 8, Dłoniak 23, Lesiakowski 3, Kowalski 7, Winkler 2 oraz Lewandowski 2, Rulewicz 10, Pawłowicz 5, Kowalewski 2.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl