gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

AZS Szczecin rozpoczyna sezon/ 2003-09-19 18:38:00 /
AZS Szczecin przystąpi do rozgrywek II ligi w sezonie 2003/2004 w trochę zmienionym składzie niż w roku ubiegłym. Zespół opuścił rozgrywający Tomasz Baszak oraz Kamil Kurkianiec i Marcin Liśkiewicz. Trzon zespołu tworzą zawodnicy będący związani z tym AZS-em od dłuższego czasu: Szymon Osowski (23 lata, 196 cm), Daniel Witczak (22 lata, 196 cm), Marcin Kowalski (21 lat, 205 cm), Krzysztof Lewandowski (22 lata, 197 cm), Łukasz Chmielewski.

Gracze ci wsparci zostaną młodymi zawodnikami: Piotrem Kaszyńskim, Marcinem Piwoszem, Adamem Śliwińskim. W zespole akademików pojawiły się też zupełnie nowe twarze: Mikołaj Kasprzak - poprzednio MKS MOS Konin oraz pięciu młodych zawodników Kusy Szczecin - finalistów ubiegłorocznych Mistrzostw Polski juniorów którzy z czasem powinni stać się ważnym elementem zespołu. Łącznie do rozgrywek zostało zgłoszonych aż 18 zawodników.

AZS Szczecin bardzo solidnie przygotowywał się do zbliżającego się sezonu, czego dowodem są bardzo dobre wyniki meczy kontrolnych oraz srebro na Akademickich Mistrzostwach Polski w Olsztynie zaraz po zgrupowaniu w Ińsku. Duży nacisk trenerzy położyli na przygotowanie kondycyjne i fizyczne oraz umiejętności indywidualne zawodników. Akademicy rozegrali prawie 12 spotkań sparingowych, głównie z wyżej notowanymi zespołami (Spójnia Stargard, Kotwica Kołobrzeg, SKK Szczecin, AZS Lublin, AZS Politechnika Radom) co powinno zaprocentować już w pierwszym meczu z Górnikiem Wałbrzych na własnej hali w Szczecinie.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl