gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Andrzej Adamek zagra w Helsingborg/ 2003-09-29 19:23:00 /
Obrońca Andrzej Adamek (31 lat, 190 cm), który podczas ostatniego weekendu był testowany przez zespół beniaminka szwedzkiej ekstraklasy Helsingborg Basket Pearls podpisał dziś kontrakt na występy w Basketligan. Nowy szkoleniowiec Helsingborga Amerykanin Jay Andersson, który z Pearls pracuje od dwóch tygodni, był zadowolony z postawy Polaka na turnieju w Stargardzie i zadecydował o zatrudnieniu koszykarza w Szwecji.

Pochodzący z Wałbrzycha, trzykrotny Mistrz Polski, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Old Spice Pruszków notując tam średnio w 35 meczach: 4.1 punkta, 1.2 zbiórki i 1.3 asysty ma stanowić siłę napędową drużyny ze Szwecji występując zarówno na pozycji rozgrywającego jak i rzucającego obrońcy. Adamek ma za sobą występy m.in.: w najlepszych polskich klubach ostatnich lat tj. Idea Śląsk, Prokom Trefl Sopot, a na swoim koncie zaliczył również grę w Reprezentacji Polski, Meczach Gwiazd (gdzie w 1996 roku został zwycięzcą konkursu rzutów za 3 punkty) i grę w Ćwierćfinale Pucharu Koracza w 2001 roku.

Źródło: www.e-basket.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
IVER
2003.09.29 22:10:00
IP: 217.96.253.47
Gratuluje Andrzeju !!!!!!! bardzo sie ciesze , ze Ci sie udalo !!
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl