Wygrana w Łodzi!/ 2004-03-07 20:00:00 /
Górnik Wałbrzych pokonał w meczu wyjazdowym ŁKS Łódź 78:63 (23:7, 14:27, 20:15, 21:14).

Górnik: Marcin Sterenga 24, Józefowicz 13, Neumayer 13, Glapiński 11, Kozaczka 10, Kowalski 5, Maciej Sterenga 2, Dymarski 0.
ŁKS: Szczepaniak B. 16, El-Ward 10, Goss 9, Tłumak 8, Gołuch 4, Sędzicki 2, Nowak 2.

IP: 83.27.1.212
No ładnie 15 punktami do przodu.Obyśmy w play-offach tak grali bo niebędzie łatwo każdy będzie walczył.W finale pewnie zagramy z Tarnovią ale będzie do przodu!

IP: 217.96.253.47
Chcemy tego bardzo !!!! juz wkrotce wszystko bedzie jasne ...
kornhead
2004.03.08 05:30:00
IP: 172.174.221.123
iver... juz tak blisko! jak bardzo chcecie tej I ligi? NIKT i nic Wam nie przeszkodzi!!! Szly... mroweczki... przez zielony las... i... ;)))))))
IP: 213.77.248.116
bardzo sie ciesze!swietnie chlopaki, tak trzymajcie!pierwsza liga czeka!pozdrowienia dla calej druzyny!
3stka
2004.03.07 20:46:00
Po dwóch pierwszych kwartach widać, że nie było różowo. Na szczęście drugie 20 minut lepsze. Teraz trzeba wygrać z Rawią i mamy I miejsce, ale to dopiero połowa drogi. Zaczyna się play off. Niestey chyba już w I rundzie trzeba bedzie grać małe derby: Sudety, Polonia? Mogą być trudne mecze. Powodzenia!!!