gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Roman Olszewski w Vikingu Rumia !/ 2002-08-06 20:00:00 /
Były reprezentant Polski, Roman Olszewski grający ostatnio w Baskecie Kwidzyn w nadchodzącym sezonie bronił będzie barw II-ligowego zespołu Viking Rumia. Głównym powodem sprowadzenia tego koszykarza jest chęć wsparcia dość młodego wiekowo zespołu doświadczeniem, jakie przez wiele lat gry na różnych szczeblach rozgrywkowych zdobył Olszewski.

Jak informuje w wywiadzie udzielonym Dziennikowi Bałtyckiemu trener drużyny Adam Prabucki kontrakt ma zostać podpisany jeszcze w tym tygodniu. Viking Rumia przed zbliżającymi się rozgrywkami wzmocnił się również następującymi zawodnikami: Tomasz Sosnowik (Truso Elbląg), Remigiusz Bury (Mickiewicz Katowice), Łukasz Zimniewicz (Delmar Wejherowo) i Marcin Wilk (25 lat, 201 cm) (SKK Szczecin).

Obecnie klub przebywa na obozie przygotowawczym w Skorzewie, zaś pod koniec tygodnia weźmie udział w turnieju zorganizowanym w nowo wybudowanej hali widowiskowo-sportowej w Starogardzie Gd., gdzie zagrają również: SKS Polpharma Starogard Gd. (gospodarz imprezy), MTK Kotwica Kołobrzeg (I liga) i Polpak Świecie (II liga).

Informacja za Dziennikiem Bałtyckim.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl