gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Przygotowania Polonii Przemyśl/ 2002-08-09 16:05:00 /
Od ponad tygodnia koszykarze II-ligowej Polonii Przemyśl przeprowadzają treningi siłowe oraz zajęcia na hali pod okiem Daniela Puchalskiego (26 lat, 201 cm), który zastępuje I trenera "niedźwiadków" Mariusza Zamirskiego. Obecnie w przygotowaniach biorą udział: Daniel Niemiec (24 lata, 200 cm), Grzegorz Płocica (22 lata, 190 cm), Robert Galanty (22 lata, 186 cm), Maciej Szkółka oraz Robert Grzyb.

Ostatni z owej listy w poprzednim sezonie reprezentował barwy Stali Stalowa Wola, gdzie grał na pozycji środkowego. Zawodnik zaakceptował wstępne warunki kontraktu wystosowane przez działaczy i prawdopodobnie zostanie w drużynie. Jak poinformował w wywiadzie udzielonym Dziennikowi Nowiny Marek Śliwiński, odpowiedzialny za sprawy sportowe, klub z Przemyśla jest w fazie pertraktacji z Maciejem Guzikiem z Zagłębia Sosnowiec oraz Bartoszem Krupą i Grzegorzem Szczotką ze Znicza Jarosław.

Od 16 do 25 sierpnia Polonia Przemyśl przebywać będzie na zgrupowaniu w Laszkach. Przewidywalny budżet klubu na nadchodzący sezon w stosunku do poprzedniego będzie o 60% niższy.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl