gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

KONKURS: Do wygrania wstęp na mecz!/ 2005-03-28 12:45:00 /
Tradycyjnie wraz z Klubem Kibica Górnika Wałbrzych zapraszamy wszystkich do udziału w KONKURSIE. Na odpowiedzi na poniższe pytania czekamy do czwartku (31.03.) do godziny 18:00. Tego dnia wieczorem ogłoszony zostanie zwycięzca pierwszej części (pytanie nr 1) konkursu, który razem z Klubem Kibica będzie miał darmowy wstęp na mecz z Siarką Tarnobrzeg (sobota: 02.04., godz. 18:00).

Zwycięzca drugiej części konkursu (pytanie nr 2) ogłoszony zostanie po środowym (06.04.) spotkaniu Górnika Wałbrzych w Tarnobrzegu, a nagrodą będzie wstęp na ewentualny mecz nr 3 z Siarką Tarnobrzeg w Wałbrzychu (sobota 09.04.).

Pytania konkursowe:
1. Kto był najlepszym strzelcem Górnika Wałbrzych i ile zdobył punktów w pierwszym meczu tego sezonu w Wałbrzychu z Siarką Tarnobrzeg (1.kolejka - 18.09.2004r.)?
2. Typujemy - która drużyna i jaką przewagą punktów wygra spotkania w Wałbrzychu (02.04.) i w Tarnobrzegu (06.04.).

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: marcind@hm.pl - w temacie proszę umieścić swoje imię i nazwisko. Format e-maila:

Temat maila: Imię i Nazwisko
Treść:
Przykładowa odpowiedź na pytania:
1. Najlepszym strzelcem w tym meczu był Robert Kozaczka, który zdobył 16 punktów.
2. W meczu w Wałbrzychu wygra Górnik przewagą 16 punktów, a w Tarnobrzegu Siarka przewagą 16 punktów.


W przypadku, gdy więcej niż jedna osoba prawidłowo odpowie na pytania konkursowe, to zwycięzca zostanie wylosowany.

TERMIN nadsyłania odpowiedzi upływa w czwartek (31.03.) o godzinie 18:00. Ogłoszenie wyników pierwszej części konkursu (pytanie nr 1) tego samego dnia w godzinach wieczornych. Zwycięzca konkursu na spotkanie z Siarką Tarnobrzeg (sobota: 02.04., godz. 18:00) wejdzie około godziny 17:15 wraz z Klubem Kibica, który jest współorganizatorem konkursu.

Życzymy powodzenia!

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl