gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Młodzież polsko-czeska zagra w kosza/ 2005-05-17 20:16:00 /
W dniu 17.05.2005 (wtorek) rozpoczęły się "Polsko-Czeskie Młodzieżowe Rozgrywki Sportowe" odbywające się w ramach projektu, na realizację którego Gmina Wałbrzych uzyskała środki z programu Phare CBC Unii Europejskiej. Część sportowa tego wydarzenia obejmuje turniej drużyn koszykarskich z Gimnazjów w Wałbrzychu, Szczawnie Zdroju i Jedlinie Zdroju oraz czterech drużyn z miasta partnerskiego Hradec Kralove.

W pierwszym i drugim dniu turnieju odbędą się eliminacje, które wyłonią cztery najlepsze drużyny, w trzecim dniu odbędą się półfinały i finał, który zostanie rozegrany w dniu 19.05. (godzina 12:00) w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu. Wstęp wolny.

W ramach projektu przewidziano także m.in. spotkanie uczestników rozgrywek z Olimpijczykami, które odbędzie się w środę 18.05.05 w Publicznym Gimnazjum nr 7 w Wałbrzychu.

Źródło: www.twoje-sudety.pl | UM Wałbrzych

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl