Streetball w rytmie hip-hopu - 20-21.08./ 2005-08-17 14:00:00 /
W dniach 20 i 21 sierpnia (sobota/niedziela) odbędzie się undergroundowy turniej streetbalowy. Patronat nad imprezą objął Pan Stefan Ewangielu, bez którego wsparcia impreza ta byłaby bardzo ciężka do zorganizowania. Rozgrywki grupowe rozpoczną się 20 sierpnia (sobota) o godzinie 10:00, a faza finałowa wystartuje 21 sierpnia (niedziela) o godzinie 12:00. Wszystko na boisku przy Zespole Szkół nr 8, a w razie deszczu mecze odbędą się na hali przy Placu Teatralnym.

W trakcie imprezy odbędzie się sporo konkursów (m.in. wsadów, jeden na jednego), a w tle cały czas będzie grał oczywiście hip-hop. Drużyny liczyć będą po 4 zawodników, każdy mecz trwał będzie 18 minut (dwie połowy po 9 minut), a ewentualna dogrywka to dodatkowe 3 minuty grania. Na zawody przyjadą ekipy od Szczecina przez Warszawę, Gorzów Wielkopolski i Wrocław. Zapraszamy wszystkich kibiców oraz drużyny chętne do rywalizacji.
Zgłoszenia pod numerem telefonu: 509 460 818 bądź na maila borzemski@tlen.pl