gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Spotkanie KK "Biało-Niebiescy"/ 2005-10-04 23:19:00 /
Sezon ligowy rozpoczęty i sezon ligowy przed nami! Wszystkich chętnych do pomocy przy organizowaniu wspaniałej atmosfery na meczach koszykówki Górnika Wałbrzych serdecznie zapraszamy w piątek (7 października) na godzinę 19:00 do pubu Oaza (Podzamcze, ul. Forteczna) na kolejne spotkanie organizacyjne kibiców. Zostanie poruszonych kilka ważnych tematów, więc obecność obowiązkowa! Bo jak wiadomo nieobecni głosu nie mają ;)

Bardzo chętnie porozmawiamy na wszelkie tematy związane z naszym klubem, jego kibicami - w coraz większym gronie na pewno i pomysłów będzie więcej i także możliwości ich realizacji. Jeśli masz jakieś pomysły, propozycje, możliwości to czekamy na Ciebie!

Wspierają nas: SPORTING, www.bundesliga.pl , www.twoje-sudety.pl , www.zellamsee-holiday.com , www.europasportregion.pl , HM sp. z o.o., Kawiarnia OAZA (ul. Forteczna).

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
barcelonismo
2005.10.05 16:54:00
IP: 83.27.178.93
coż za dokladnosc :P znaczy dokładność :P przewidujesz duchu relacje ze live ze wszystkich meczów? ; od ducha: jesli tylko beda takie mozliwosci :)
jordan
2005.10.05 14:46:00
IP: 62.87.163.22
do ducha;czy bedzie moze jakas relacja live z meczu gornik-spojnia?? ; od ducha: bedzie z meczu Spojnia-Gornik :P w sobote od 17 :)
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl