gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Sprawa Kozyry i Siczka/ 2002-09-03 23:20:00 /
Na chwilę obecną wygląda na to, że jest spora szansa na przywrócenie Łukasza Siczka do pierwszego zespołu, natomiast co do osoby Piotra Kozyry, to sprawa jest bardzo poważna i może się zakończyć nawet tym, że nie zobaczymy tego gracza już w barwach Górnika.

Siczek oficjalnie przeprosił za swoje nieodpowiednie zachowanie i wyraził skruchę z tego powodu, w związku z czym działacze klubu mają się zastanowić nad jego powrotem do pierwszeego zespołu Górnika. Niestety o wiele mniej ciekawie wygląda sytuacja z Kozyrą, który już nie po raz pierwszy wykazał dużą niesubordynację na treningach i tym razem działacze postanowili ukarać gracza surowo i bezwzględnie. Bardzo prawdopodobne jest, że nie zobaczymy już Piotrka w biało-niebieskich barwach - a miał być czołowym strzelcem drużyny...

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl