gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Konkurs z okazji 60-lecia rozstrzygnięty!/ 2006-01-14 11:32:00 /
Rozstrzygnięty został konkurs z okazji 60-lecia Górnika Wałbrzych. Na konkurs wpłynęło sześć prawidłowych odpowiedzi. Losowanie nagrody, czyli szalika Górnika Wałbrzych (ufundowany przez KK "Biało-Niebiescy"), odbyło się w zaprzyjaźnionym Publicznym Gimnazjum nr 2 w Łomży. Tutaj, w klasie II B integracyjnej, wychowawczynie Joanna Siwik i Grażyna Kulesza Szypulska powołały specjalną komisję nadzorującą prawidłowość losowania.

Przewodniczył jej Tomek Tomaszewski, wierny piłkarski kibic Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Szef jury wystąpił oczywiście w barwach swego klubu.
Po sprawdzeniu prawidłowości odpowiedzi, szczęśliwy mail został wylosowany przez Karola Szczęsnego, który specjalnie na tę okoliczność został ubrany w szalik Górnika.
Zaś zwycięzcą konkursu został MIROSŁAW RUDA z LESZNA! Gratulujemy!!!

ZDJĘCIE KONKURSOWE
A oto prawidłowa odpowiedź:
od lewej na zdjęciu stoją:
Witold Domaradzki nr 15
Edmund Czerwiński nr 12
Janusz Krzesiak nr 8
(w tyle od lewej)
Mieczysław Zenfler nr 9
Stanisław Ignaczak nr 6
Zawodnicy ci byli "pierwszą piątką" Górnika w pierwszej połowie lat 70-tych!

Wiadomości o rozstrzygnięciu konkursu znajdują się również na stronie internetowej PG 2 www.pg2.lomza.com w rozdziale "aktualności".

ZDJĘCIA Z LOSOWANIA


Wspierają KK "Biało-Niebiescy": SPORTING, www.bundesliga.pl, www.twoje-sudety.pl, www.zellamsee-holiday.com, www.austria-holiday.pl, HM sp. z o.o., www.strzelistudio.com.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
pucia
2006.01.14 18:25:00
IP: 83.27.244.224
górnik dzis zwycienski bardzo dziekuje za relacje na żywo za podawane wyniki to jest to o co chodziło i prosze o wiecej takich relacje dzieki
TYLKO NASZ KS
2006.01.14 15:58:00
IP: 83.18.228.154
Ciekawe skad oni wiedzieli kto jest kim... ; od ducha: wystarczy troche popytac :)
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl